III edycja konkursu o tytuł "Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego"

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
5 lutego 2018

      Starosta Parczewski ogłasza III edycję konkursu o tytuł „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego roku 2017". Celem konkursu „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego”  jest nagrodzenie różnych form działalności gospodarczej za szczególne osiągnięcia na rzecz rozwoju i promocji Powiatu Parczewskiego. Konkurs skierowany jest do przedsiębiorców prowadzących działalność gospodarczą na terenie Powiatu Parczewskiego. Nagrodą w konkursie jest statuetka oraz dyplom stanowiący potwierdzenie przyznania nagrody.
     Wyróżnienie ma charakter honorowy i nie jest związane z gratyfikacją finansową lub rzeczową. Szczegółowe dokumenty konkursowe: regulamin i wniosek o przyznanie nagrody dostępne są na stronie internetowej.

     Zgłoszenia należy dokonać po­przez złożenie wniosku w Biurze Obsługi Klienta Starostwa Powiatowego w Parczewie lub przesłanie pocztą na adres Starostwo  Powiatowe w Parczewie ul. Warszawska 24, 21-200 Parczew z dopiskiem Konkurs „Lider Przedsiębiorczości Powiatu Parczewskiego 2017” do dnia 15 lutego  2018r. Dopuszcza się przesłanie wniosku skanem na adres e-mail: powiat@parczew.pl

     Zapraszamy do składania wniosków konkursowych. Laureaci, wyłonieni przez Kapitułę zostaną nagrodzeni w trakcie Gali Finałowej w dniu 19 marca 2018 r. w Parczewie.


A.Ignatowicz